Šeduvos globos namų saugaus eismo renginys - Popietė „Padėkite man gražiai pasenti“

Šeduvos globos namuose svečiavosi poetas Petras Valantinas, Šeduvos bibliotekos darbuotoja Regina Juknienė ir Šeduvos kultūros ir amatų centro meno vadovė Izolina Stanulienė. 
Popietė prasidėjo nuo popierinių šypsenėlių įteikimo kiekvienam gyventojui su intencija, jog kiekviena diena būtų lydima šypsenos. Popietėje skambėjo P. Valantino kūryba, kurią lydėjo saujelė lyrikos ir humoro. Globos namų darbuotoja R. Kapučinskienė citavo Teresės Avilietės „Senstančio žmogaus maldą“. I. Stanulienė skaitė keletą ištraukų iš F. Taunytės knygos „Laimingas senelių gyvenimas“. Gyvenimiškos situacijos, perteiktos su ironija ir humoru gyventojams sukėlė daug juoko.
Senatvė turi būti ne tik graži, bet ir saugi. Dalyvaujant Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2017“ nepraleista progos pasidalinti patirtimi su atvykusiais svečiais. Buvo kalbama apie saugumą gatvėje, atkreipiant dėmesį, jog tamsus paros metas mus pasitinka vis greičiau. Todėl reikia saugoti save, bei kitus bendruomenės narius. Taip pat aptartos atšvaitų nešiojimo taisyklės, jų svarba ir būtinybė.
Svečiams buvo įteikiami atšvaitai ir atmintinės, kurios primintų apie tinkamą elgesį kelyje ir saugumo reikšmę. Na, o atšvaitai lydėtų visų pasivaikščiojimų metu. Gyventojai pademonstravo ir tuos atšvaitus, kurie puošia jų vaikščiojimo priemones bei neįgaliojo vėžimėlius.
Nuoširdi ir jausminga popietė praskaidrino dieną visiems susirinkusiems.Komentarai